Komandor

Salon firmowy Lis Marek
01-211 Warszawa ul. Kasprzaka 7 lokal U9

Tel. 668 150 382
Godziny otwarcia:
pn.-pt. 10-19 | sb. 10-16

Firma Komandor wprowadziła do swojej oferty nowy bazramowy system drzwi przesuwnych - Heliodor. . System ten to odpowiedź na obecne światowe trendy w dziedzinie szaf i drzwi przesuwanych , które opierają się na subtelnym wykończeniu i niewidocznych ramach .

 

I taki też właśnie jest system Heliodor ,którego główną cechą jest to , że w drzwiach przesuwnych są niewidoczne profile lub otacza je cienka ramka . Zaletą takiego rozwiązania jest to , że możliwe jest zastosowanie dużych powierzchni płyt bez podziałów, bez aluminiowych ramek co nada delikatności frontom szaf i pozwoli wydobyć rysunek drewna, słoje w płycie czy szklane refleksy w ich wypełnieniach .Rozwiązanie to gwarantuje funkcjonalny charakter i jednocześnie nadaje nowoczesny i designerski wygląd wnętrzu. Szafa będzie nie tylko meblem ale także dyskretnym i nienarzucającym się akcentem, który mimo wszystko będzie decydował o klimacie pomieszczenia . System Heliodor dedykowany jest głównie wymagającym klientom, którzy kierują się elegancją i poszukają nieszablonowych rozwiązań.

Innowacją przy tym systemie jest mechanizm otwierania „naciśnij i otwórz”.

Zastosowany jest domykacz Comfort Touch,który nie tylko odpowiada za domykanie drzwi szafy, ale przede wszystkim pozwala łatwo je otworzyć. Wystarczy nacisnąć drzwi a uchylą się na około 2 cm od krawędzi i możemy je przesuwać .