Komandor

Salon firmowy Lis Marek
01-211 Warszawa ul. Kasprzaka 7 lokal U9

Tel. 668 150 382
Godziny otwarcia:
pn.-pt. 10-19 | sb. 10-16

W dniu 10 czerwca 2017 r.z okazji 25-lecia firmy Komandor odbył się piknik urodzinowy .

 

Impreza poprzedzona była wizytą w Zakładzie Produkcyjnym w Radomiu . Przybyli goście, partnerzy i kontrahenci z Polski i z zagranicy, którzy współpracują z marką Komandor oprócz zwiedzenia firmy mogli przyjrzeć się procesowi produkcyjnemu profili i elementów do systemów drzwi przesuwnych.

Kolejnym punktem zwiedzania był Salon Firmowy Komandor, w Radomiu przy ul. Warszawska 120, w którym firma zaprezentowała nowości produktowe, jakie planuje wdrożyć do sprzedaży w tym roku.

Następnie odbyła się impreza integracyjna w plenerze, w Jedlni k. Radomia.

Podczas części oficjalnej założyciel i właściciel marki Komandor , Pan Jacek Kozłowski przedstawił historię powstania firmy , jej rozwój na przełomie 25 lat i plany na przyszłość .

W związku z tym , że firma to przede wszystkim ludzie , którzy budują pozycję firmy na rynku zostały wręczone pamiątkowe upominki osobom i partnerom ,którzy są najdłużej związani z marką.

Upominki wręczył Prezes Komandor SA, Pan Mariusz Głogowski .

Po podsumowaniu minionych 25 lat przyszedł czas na zabawę w różnej formie oraz kibicowanie Biało-Czerwonym z racji rozgrywanego meczu ,który notabene wygraliśmy.